Ochrana osobních údajů

  • Domů
  • Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Naše klinika, Tradiční Čínská Medicína Klinika Ostrava, váží si důvěry našich pacientů a zavazuje se k ochraně jejich osobních údajů v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů. V rámci našich služeb zpracováváme osobní údaje, které nám pacienti poskytují za účelem léčby a zlepšování našich terapeutických metod. Zpracování těchto údajů probíhá s nejvyšší opatrností a respektem k soukromí našich klientů. Osobní údaje jsou uchovávány v bezpečných databázích a jsou přístupné pouze kvalifikovanému personálu, který má k těmto informacím oprávnění na základě své pracovní role. Důrazně chráníme osobní údaje před zneužitím, ztrátou, neoprávněným přístupem, změnou nebo zničením.

V souladu s Nařízením GDPR o ochraně osobních údajů si každý klient může vyžádat přístup k svým osobním údajům, opravu nebo vymazání svých údajů, nebo se může v kterémkoliv okamžiku rozhodnout odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Klienti mohou tyto požadavky uplatnit prostřednictvím komunikace s našimi administrativními pracovníky na adrese [email protected] nebo poštou na adresu majitele webu: Oskar Hrubý, Veverí 57, 616 00 Brno. Naší prioritou je zajistit, že všechny požadavky jsou zpracovány rychle a efektivně, aby klienti měli plnou kontrolu nad svými osobními údaji.

Nejnovější příspěvky

Kategorie

O nás

Tradiční Čínská Medicína Klinika Ostrava je předním centrem pro tradiční čínskou medicínu v regionu. Naše klinika nabízí širokou škálu terapií včetně akupunktury, léčby čínskými bylinami, tuina masáží a qigong praktik, které jsou prováděny certifikovanými odborníky v oblasti čínské medicíny. Přístup naší kliniky je založen na holistické péči o pacienta, kde se klade důraz na dosažení a udržení energetické rovnováhy těla a duše. Naše služby pomáhají v řešení širokého spektra zdravotních potíží od bolestí zad až po stres a úzkostní stavy. Navštivte nás a objevte léčebnou sílu tradiční čínské medicíny pro harmonický život.